Dlaczego warto

25%
27
14 dni
30%
Szybki i łatwy dostęp

Szybki i łatwy dostęp

Dostęp do platformy i procesów o każdej porze oraz z każdego miejsca na świecie, gdzie jest dostęp do internetu. Platforma PKF Agility nie potrzebuje żadnych instalacji na komputerach pracowników. Jest ona aplikacją webową co oznacza, że do rozpoczęcia pracy z procesami i zadaniami potrzebny jest wyłącznie Internet oraz dowolna przeglądarka internetowa.

Automatyczny dobór osób odpowiedzialnych za zadania

Dzięki zastosowaniu automatycznych ścieżek akceptacyjnych, zgodnych ze strukturą organizacyjną Twojej firmy, przeciwdziałamy nadużyciom pracowniczym. Każdy dokument kosztowy oraz każda akceptacja będą realizowane przez wyznaczonych przez Ciebie pracowników zgodnie z przydzielonymi im uprawnieniami. Platforma PKF Agility umożliwia budowanie reguł decyzyjnych w każdym procesie, a tym samym dostosowuje się do potrzeb i specyfiki Twojej organizacji.

Automatyczny dobór osób odpowiedzialnych za zadania
Przyśpieszenie procesów decyzyjnych w organizacji

Przyśpieszenie procesów decyzyjnych w organizacji

W dzisiejszych czasach najważniejsza jest szybkość działania i podejmowania decyzji. Dzięki platformie PKF  Agility akceptacja faktury kosztowej, wniosku o nieobecność czy rozliczenia delegacji staje się możliwa w ciągu godziny bez wstawania od komputera nawet w rozbudowanych organizacjach  zlokalizowanych w różnych krajach świata. Procesy dostępne na platformie umożliwiają pracę w czasie rzeczywistym bez zbędnych opóźnień synchronizacyjnych.

Eliminowanie wąskich gardeł

W czasach gdy sekundy i minuty odgrywają tak istotną rolę w biznesie ważne jest zlokalizowanie, a następnie monitorowanie miejsc, które wstrzymują działania lub procesy funkcjonujące w organizacji. Korzystając z platformy PKF Agility będziesz mógł zidentyfikować wszystkie wąskie gardła spowalniające zwinność firmy, które narażają organizację na niepotrzebne ryzyka lub też utracone korzyści.

Eliminowanie wąskich gardeł
Wysoka elastyczność

Wysoka elastyczność

Platforma PKF Agility nie jest rozwiązaniem pudełkowym, do którego Twoja firma musi się dopasować. To platforma dostosuje się do Twojej organizacji. PKF Agility „szyje” procesy na miarę, które dzięki temu idealnie dopasują się do potrzeb i wymagań każdego nawet najbardziej specyficznego przedsiębiorstwa.

Uporządkowanie przepływu dokumentacji i informacji w organizacji

W dzisiejszych czasach wszyscy wiemy jak ważny jest przepływ informacji i dokumentów w organizacji. Niemal każda organizacja chociaż raz odczuła aspekt braku odpowiedniej komunikacji wewnętrznej na czas lub poszukiwała np. zaginionych faktur czy wniosków urlopowych na biurkach pracowników. Dzięki platformie PKF Agility nie będziesz już szukać zaginionej faktury czy dokumentu, sprawdzać w jakiej fazie akceptacji i u kogo znajdują się np. wnioski urlopowe. Nikogo nie zaskoczy już fakt, że do biura właśnie przyszedł nowozatrudniony pracownik, a stanowisko pracy jest nieprzygotowane. Korzystając z platformy PKF Agility będziesz mieć pewność, że dokumenty i informacja w Twojej organizacji trafią do właściwych pracowników w odpowiednim czasie.

Uporządkowanie przepływu dokumentacji i informacji w organizacji
Wyeliminowanie dublującej się pracy

Wyeliminowanie dublującej się pracy

Elektroniczne procesy biznesowe wpływają na wzrost efektywności pracy Twoich pracowników poprzez wyeliminowanie dublowania pracy. Dzięki PKF Agility zminimalizujesz czas i koszty związane z działaniami administracyjnymi.

Zarządzanie uprawnieniami pracowniczymi

Platforma PKF Agility pozwala zarządzać uprawnieniami w organizacji. Dzięki platformie zawsze będziesz mieć kontrolę nad nadanymi uprawnieniami, dostępami do systemów czy pełnomocnictwami - w każdej chwili będziesz miał dostępne repozytorium informacji o nadanych uprawnieniach. Elastyczność platformy pozwoli Ci tworzyć kilkustopniowe akceptacje nadawanych uprawnień uzależnione od potrzeb i specyfiki organizacji lub systemu. Co ważne platforma sama przypomni Ci o zbliżającym się terminie wygaśnięcia uprawnień czy konieczności ich przedłużenia – co z kolei pozwoli Ci optymalizować koszty np. utrzymywania nadmiarowych licencji.

Zarządzanie uprawnieniami pracowniczymi
Oszczędność czasu

Oszczędność czasu

Platforma PKF Agility pozwala na zaoszczędzenie czasu Twoich pracowników. Dzięki wyeliminowaniu wąskich gardeł, dublującej się pracy oraz minimalizacji czasu poświęconego na działania administracyjne, Twoi pracownicy mogą skupić się na podstawowej działalności Twojej firmy a tym samym na  podnoszeniu jej wartości.  

Przejrzystość procesów biznesowych

Platforma PKF Agility to elastyczne narzędzie do zarządzania procesami biznesowymi. Daje możliwość większej kontroli nad procesami funkcjonującymi w organizacji. Dzięki systemowym raportom można zweryfikować na jakim etapie znajdują się aktualne procesy biznesowe w organizacji. Z każdego miejsca procesu możesz sprawdzić jak będzie przebiegał proces oraz kto jest przypisany do poszczególnych jego kroków.

Przejrzystość procesów biznesowych
Systematyzacja ścieżek i procedur organizacyjnych

Systematyzacja ścieżek i procedur organizacyjnych

Dzięki platformie PKF Agility usystematyzujesz procesy w organizacji. Korzystając z platformy będziesz mieć pewność, że procesy przebiegają zgodnie z procedurami i regulacjami obowiązującymi w Twojej organizacji oraz, że są one zgodne z obowiązującymi normami prawnymi. Dzięki temu zminimalizujesz ryzyka w organizacji oraz zaoszczędzisz zarówno swój czas, jak i czas swoich pracowników.

Optymalizacja kosztów

Dzięki zastosowaniu platformy PKF Agility część obiegu dokumentu papierowego można zastąpić elektronicznymi procesami biznesowymi. Ograniczenie papierowego obiegu dokumentów, ograniczenie przesyłek oraz minimalizacja czasu poświęcanego na działania administracyjne bezpośrednio przekładają się na zmniejszenie kosztów w organizacji. 

Optymalizacja kosztów
Łatwość obsługi - intuicyjna i przejrzysta nawigacja

Łatwość obsługi - intuicyjna i przejrzysta nawigacja

Przejrzysty układ platformy PKF Agility oraz intuicyjna i łatwa nawigacja zapewniają użytkownikowi łatwość obsługi.

Wysoki poziom bezpieczeństwa i ochrony informacji

Zastosowane w platformie PKF Agility mechanizmy nadawania uprawnień dla pracowników Twojej organizacji zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i ochrony informacji. Każdy użytkownik platformy otrzymuje swój unikalny login i hasło.

Wysoki poziom bezpieczeństwa i ochrony informacji
Zapytaj konsultanta