PKF Polska

Rozpoczęliśmy działalność w zakresie doradztwa gospodarczego i audytu finansowego 25 lat temu w małym warszawskim biurze pod nazwą AiE Consult. Był to czas transformacji gospodarczej w Polsce. Nasz minimalny wkład w to wielkie dzieło owocował wdrażaniem w przedsiębiorstwach praktycznych rozwiązań, wynikających bezpośrednio z pakietów ustaw tworzących wolnorynkową gospodarkę i rynek kapitałowy.

Dowiedz się więcej
PKF Polska
Doświadczenie w procesach biznesowych

Doświadczenie w procesach biznesowych

25 lat doświadczenia w działalności na rynku audytorsko-konsultingowym pozwoliło nam z bliska przyjrzeć się temu jak funkcjonują przedsiębiorstwa w różnych branżach. Dzięki temu wiemy, jakie czynniki w szczególności wpływają na opóźnienia w realizacji zadań, czyli gdzie kryją się tzw. wąskie gardła. Potrafimy równie szybko odnaleźć elementy poszczególnych działań i prac, które często się dublują. Te wieloletnie obserwacje pozwoliły nam stworzyć rozwiązanie dzięki któremu nasi Klienci szybko i sprawnie rozwijają swoje organizacje eliminując niepotrzebne działania.

Platforma PKF Agility to narzędzie dające wiele możliwości, ale przede wszystkim narzędzie, które można dostosować do każdego Klienta indywidualnie w zależności od jego potrzeb i wewnętrznych procedur. PKF Agility to narzędzie, które pomaga zaoszczędzić czas, czyli najcenniejsze dobro tego wieku. Zapraszamy do kontaktu.

Platforma PKF Agility oparta jest na wiodących światowych rozwiązanych marki IBM

Platforma PKF Agility to:

  • Niezawodność rozwiązania
  • Możliwość modyfikacji procesów i dostosowania ich do potrzeb i specyfiki organizacji
  • Automatyzacja i elastyczność w budowaniu reguł decyzyjnych
  • Możliwość dokonywania wielu integracji z systemami i aplikacjami
Platforma PKF Agility oparta jest na wiodących światowych rozwiązanych marki IBM

BPM - IBM Business Process Manager

BPM - IBM Business Process Manager to zunifikowana platforma do analizowania i optymalizacji działalności biznesowej, łącząca w sobie elementy zarządzania procesami biznesowymi, prowadzenia spraw, architektury zorientowanej na usługi (SOA) i analizy procesów biznesowych.

IBM Operational Decision Management

IBM Operational Decision Management (ODM) to platforma, która umożliwia budowę nadzorowanego systemu automatyzacji częstych i powtarzalnych decyzji biznesowych. Umożliwia tworzenie aplikacji, które będą w sposób inteligentny automatyzować podejmowanie decyzji dotyczących różnych zagadnień — od konstruowania ofert promocyjnych po wykrywanie oszustw. IBM Operational Decision Manger otwiera drogę do wykorzystywania szans biznesowych w chwili, gdy tylko się pojawią, oraz szybkiego wprowadzania zmian w odpowiedzi na nowe potrzeby rynku lub uregulowania prawne. Udostępnia interfejsy dla użytkowników biznesowych, za pomocą których mogą oni aktualizować swoje decyzje oraz zachować skuteczny nadzór nad nimi.

IBM Integration Bus

IBM Integration Bus (ESB) to czołowa na rynku magistrala komunikacyjna, która umożliwia systemom i aplikacjom komunikowanie się w szybki sposób. IBM Integration Bus pozwala na wykorzystanie różnych opcji integracji systemów, aplikacji i interfejsów. Oferuje możliwość monitorowania transakcji biznesowych i stanowi kluczową platformę dla ekonomicznego wykorzystania interfejsów API.

Elektroniczny obieg dokumentów w firmie

Elektroniczny obieg dokumentów w firmie

Do firmy spływa wiele pism, pracownicy zmagają się z nadmiarem obowiązków, natłokiem pracy, brakiem czasu, dzięki elektronicznemu obiegowi dokumentów oszczędzasz czas i pieniądze a wydajność pracowników rośnie. Elektroniczny system obiegu dokumentów eliminuje czynności, które wprowadzają bałagan oraz wymagają niepotrzebnego nakładu pracy w trakcie obsługi dokumentacji papierowej. W ramach wdrożenia systemu unikniesz ryzyka zgubienia dokumentów czy niedotrzymania terminu związanego z przepływem dokumentacji.

Dowiedz się więcej

Workflow

Oprogramowanie workflow jest jednym z najpowszechniejszych sposobów zorganizowania i usprawnienia pracy przedsiębiorstwa.  System został stworzony z myślą o sprawnym zarządzaniu procesami biznesowymi . Workflow usprawnia pracę zespołową. Oprogramowanie tego typu na ogół wdrażane jest w firmach z branży produkcyjnej lub usługowej.

Dowiedz się więcej
Workflow
System ERP

System ERP

ERP system jest rozwiązaniem na potrzeby współczesnych przedsiębiorstw. Dostarcza funkcjonalności, możliwości, które wpłyną pozytywnie na rozwój firmy. Oprogramowanie ERP  wspomaga zarządzanie firmą oraz dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi biznesowych zapewnia organizacjom osiągnięcie zakładanych celów, podnosi konkurencyjność, ulepsza proces zarządzania, redukuje koszty i usprawnia obieg informacji.

Dowiedz się więcej
Zapytaj konsultanta